Ruszta betonowe

Charakterystyka rusztów betonowych Stryi
Budując chlewnię od zera lub zamierzając jedynie wymienić znajdujące się w niej podłoże, warto skorzystać z rusztów betonowych. Zapewniają one bowiem znacznie lepsze parametry niż inne materiały stosowane w budynkach inwentarskich. Ponadto nasze produkty dopracowujemy w każdym calu, aby zapewnić klientom jakość, której od nas oczekują.

Solidność rusztów dla trzody chlewnej
Zastosowanie rusztów betonowych jest dobrym pomysłem, jednak trzeba wziąć pod uwagę również jego klasę. Na rynku dostępne są rozwiązania, które zapewniają bardzo różną jakość tego materiału. Przekłada się to bezpośrednio na trwałość, wytrzymałość i inne cechy produktów. Jeśli chcesz zainwestować w ruszta betonowe dla trzody chlewnej, najlepiej skorzystaj z takich, które powstały z wysokiej klasy tworzywa. To uchroni gospodarstwo przed koniecznością przedwczesnej wymiany podłoża. Zapewni też lepsze funkcjonowanie całego inwentarza. Zbyt cienki lub nasiąkliwy beton może podlegać niebezpiecznym uszkodzeniom lub po prostu w szybkim tempie tracić swoje właściwości, takie jak solidność. Nie tego oczekujesz od betonu, zatem radzimy od razu skorzystać z rozwiązań o najlepszych parametrach.

Nasze ruszta betonowe dla trzody chlewnej produkowane są z betonu klasy C40/50. Są to elementy, które cechują się przede wszystkim niezawodnością i trwałością na długie lata. Wykorzystujemy bowiem najnowocześniejsze technologie oraz sprawdzone formy do rusztów. Co ważne, nasze produkty spełniają wszelkie istotne normy stawiane tego typu rozwiązaniom. Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii jakości naszych rusztów, bowiem ona przekłada się na wydajność pracy w gospodarstwie oraz dobrostan zwierząt. Ponadto proponujemy naszym klientom produkty odporne na szkodliwe działanie różnych czynników środowiskowych, których w budynkach inwentarskich nie brakuje. Stal zbrojeniowa, znajdująca się w naszych rusztach jest skutecznie chroniona przed korozją, a nasiąkliwość betonu utrzymuje się na poziomie poniżej pięciu procent. Te cechy wpływają na możliwość znacznie wydłużonej eksploatacji rusztów dla trzody chlewnej.

Bezpieczeństwo i dobre warunki chowu
Tworząc ruszta betonowe dla trzody chlewnej, chcieliśmy również zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa zwierzętom. Zastosowane przez nas rozwiązania wpływają na obniżenie emisji amoniaku, który niekorzystnie wpływa na środowisko, a także na samą trzodę chlewną, znajdującą się w pomieszczeniach inwentarskich. Ponadto nasze produkty posiadają wygodną, gładką powierzchnię stąpania, która zapewnia zwierzętom bezpieczeństwo. Ruszta mają też klasę obciążenia na poziomie B2/B3. Są to bardzo dobre parametry, gwarantujące odpowiednie podłoże dla chowu i najwyższy poziom ochrony.

Należy jednak pamiętać o dopasowaniu wielkości rusztów i znajdujących się w nich szczelin, do rodzaju i wielkości inwentarza. Tylko wówczas możliwe jest zapewnienie zwierzętom bezpieczeństwa i stosownych warunków bytowych, które korzystnie wpłyną na ich zdrowie, a także jakość hodowli. Chętnie w tym Państwu doradzimy!

Ruszta betonowe