Ruszty dla rolnictwa

Wybór rusztów do celów rolniczych
W rolnictwie używa się różnych rodzajów rusztów. Do budynków inwentarskich najbardziej nadają się jednak te betonowe. Są bowiem solidne i odporne na wiele czynników, które mogłyby natomiast zaszkodzić produktom, wykonanym z innych materiałów. Ruszty betonowe nie poddają się działaniu szkodliwych substancji i wilgoci. Są również łatwe do utrzymania w czystości.

Najważniejsze cechy rusztów betonowych
Jakie cechy w sposób szczególny decydują o przydatności rusztów betonowych w rolnictwie? Tego typu produkty są w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenie. Nie uginają się pod ciężarem trzody chlewnej czy bydła. Stanowią też dla nich bezpieczne podłoże, które nie grozi uszkodzeniem kończyn, jeśli tylko ruszty dla rolnictwa zostaną odpowiednio ułożone, a otwory w nich nie będą zbyt duże.

Kupując produkt dla swojej gospodarki, należy więc wziąć pod uwagę przede wszystkim kwestię dopasowania wyposażenia budynku inwentarskiego do rodzaju zwierząt, które chce się hodować. Przykładowo, jeśli w tuczarni mają znajdować się warchlaki, to również do ich rozmiarów trzeba dopasować poszczególne, wydzielone obszary, jak i upewnić się, że podłoże będzie w tych miejscach odpowiednie także dla mniejszych racic. Dzięki temu uniknie się przykrych sytuacji i strat spowodowanych nieprzemyślaną inwestycją.

Nasze ruszty dla rolnictwa posiadają wąskie otwory, dzięki czemu doskonale nadają się również dla młodej trzody. Są również łatwe w układaniu, co minimalizuje ryzyko zastosowania zbyt dużych przerw między poszczególnymi elementami podłoża. Dodatkowo, ze względów bezpieczeństwa, nasze produkty przy każdym zamówieniu poddawane są szlifowaniu krawędzi otworów. Świadczymy tę usługę gratis, aby mieć pewność, że zawsze zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług i odpowiednią ochronę dla ich inwentarza.

Wśród cech, które powinny posiadać odpowiednie ruszty dla rolnictwa, znajduje się również stosowna zdolność drenażowa. Dzięki niej możliwe jest zautomatyzowanie pracy wewnątrz budynku i odpowiedni przepływ gnojownicy do zlokalizowanego pod rusztami systemu, czemu przecież mają one właśnie służyć. Stworzenie skutecznego sposobu na pozbywanie się nieczystości wymaga dobrego specjalisty i projektu, ale nie będzie to możliwe również bez zakupu doskonałej jakości rusztów. Oferowane przez nas produkty mają wysoką zdolność drenażową, co wpływa na wydajność pracy innych elementów systemu i zmniejsza ilość pracy, którą, wewnątrz budynku inwentarskiego, musi wykonać sam rolnik.

Ruszty dla rolnictwa i ich wymiary
Wybierając odpowiednie produkty, trzeba również kierować się ich wymiarami. Muszą być one zgodne z tym, co przyjęto w projekcie, gdyż inaczej może być trudno zachować parametry, które zapewnią łatwość użytkowania podłogi. Ponieważ jesteśmy producentem betonu towarowego, mamy możliwość stworzenia rusztów w wielu różnych wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w menu, w zakładce Ruszty, na górze strony.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakieś pytania albo chcą zamówić produkty o innych parametrach. Z przyjemnością porozmawiamy o współpracy i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Ruszty dla rolnictwa