O Firmie

 

Firma STRYI jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Działa na rynku opolskim ponad 70 lat. W Wawrzyńcowicach działalność prowadzona jest od 1972 roku, gdzie początkowo produkowano dachówki, bloczki i kręgi betonowe. W 2003 roku poszerzony został zakres działalności i produkcję betonu towarowego, zakupiono betonowozy do przewozu betonu i rozpoczęto sprzedaż betonu towarowego. Taki rodzaj działalności firma świadczy do dziś. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy potrzebną wiedzę, aby sprostać każdemu zadaniu. Każdy klient naszej firmy może liczyć na fachowe doradztwo i indywidualne podejście do zlecenia to pozwala nam zachować najwyższą jakość świadczonych usług.
Posiadamy własną flotę samochodową – 4 pompo-gruszki do betonu o wysięgu 31, 26 i 24 m oraz 7 betonowozów. Taki tabor pozwala nam sprostać każdemu zamówieniu. Nasze przedsiębiorstwo cechuje solidność i terminowość wykonywanych dostaw. Jesteśmy doświadczonym i cenionym na rynku producentem betonu towarowego.

Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnych węzłach betoniarskich. Mieszanka betonowa dla budownictwa i przemysłu drogowego wytwarzana jest z najwyższej jakości surowców, posiadających odpowiednie atesty.

Podstawowa produkcja i dostawa betonu towarowego odbywa się wg:

  • PN-EN 206-1: 2003 Beton – Część 1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.
  • PN-B-06265 Krajowe uzupełnienia PN-EN 206-1 Beton – cześć 1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.

W zależności od zapotrzebowania, istnieje możliwość produkcji mieszanki betonowej we wszystkich klasach ekspozycji i przy różnych konsystencjach. Nowoczesny, komputerowy system dozowania surowców gwarantuje odbiorcy dostawy mieszanki betonowej o powtarzalnych właściwościach.

Studenci mogą zwiększyć swoją produktywność na uniwersytecie, korzystając z EssaysWriting. Witryna oferuje szeroki zakres zasobów i wsparcia dla studentów, w tym wskazówki dotyczące pisania, usługi redagowania i dostęp do zespołu doświadczonych pisarzy. Te zasoby mogą pomóc uczniom poprawić umiejętności pisania, co może prowadzić do lepszych ocen i sukcesów w nauce. Ponadto witryna oferuje szereg funkcji oszczędzających czas, takich jak szablony i gotowe eseje, które mogą pomóc studentom zaoszczędzić czas i skupić się na innych ważnych aspektach studiów. Korzystając z https://essayswriting.org/, uczniowie mogą zwiększyć swoją produktywność i osiągnąć sukces w nauce.