O firmie

Strona główna » O firmie

O NAS

Jakość godna zaufania

Firma STRYI jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Działa na rynku opolskim ponad 70 lat. W Wawrzyńcowicach działalność prowadzona jest od 1972 roku, gdzie początkowo produkowano dachówki, bloczki i kręgi betonowe. W 2003 roku poszerzony został zakres działalności i produkcję betonu towarowego, zakupiono betonowozy do przewozu betonu i rozpoczęto sprzedaż betonu towarowego. Taki rodzaj działalności firma świadczy do dziś. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy potrzebną wiedzę, aby sprostać każdemu zadaniu. Każdy klient naszej firmy może liczyć na fachowe doradztwo i indywidualne podejście do zlecenia to pozwala nam zachować najwyższą jakość świadczonych usług.

o-nas (1)

***

Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnych węzłach betoniarskich. Mieszanka betonowa dla budownictwa i przemysłu drogowego wytwarzana jest z najwyższej jakości surowców, posiadających odpowiednie atesty.

 

Podstawowa produkcja i dostawa betonu towarowego odbywa się wg:

  • PN-EN 206-1: 2003 Beton – Część 1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.
  • PN-B-06265 Krajowe uzupełnienia PN-EN 206-1 Beton – cześć 1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.

 

W zależności od zapotrzebowania, istnieje możliwość produkcji mieszanki betonowej we wszystkich klasach ekspozycji i przy różnych konsystencjach. Nowoczesny, komputerowy system dozowania surowców gwarantuje odbiorcy dostawy mieszanki betonowej o powtarzalnych właściwościach.

1 (1)

NASZA FLOTA

Transport na najwyższym poziomie

Posiadamy własną flotę samochodową – 5 pompo-gruszek do betonu o wysięgu 17, 22, 24, 26, 28 m, jedną pompę o wysięgu 38 m oraz 13 betonowozów. Taki tabor pozwala nam sprostać każdemu zamówieniu. Nasze przedsiębiorstwo cechuje solidność i terminowość wykonywanych dostaw. Jesteśmy doświadczonym i cenionym na rynku producentem betonu towarowego.

CERTYFIKATY

Dowód najwyższej jakości

Zrealizuj swój projekt

Skorzystaj z naszego ponad 70-letniego doświadczenia.
Razem zrealizujemy Twój projekt od podstaw z użyciem najlepszych jakościowo materiałów.